Máte v úmyslu vstoupit do dlouhodobé obchodní spolupráce s jinou firmou nebo chcete pouze něco jednorázově prodat, koupit nebo si např. nechat postavit novou provozovnu a všude Vám tvrdí, že příprava takové smlouvy trvá spoustu času? Potom neváhejte a obraťte se na na nás. Vypracování nebo pouze posouzení smlouvy, které jinde může trvat i několik týdnů, jsme schopni provést do několika málo dnů a v těch méně obtížných případech i do několika málo hodin.  

Smlouva rychle

Pokud chcete vstoupit do dlouhodobé obchodní spolupráce s jinou firmou nebo chcete pouze něco jednorázově prodat, koupit nebo si např. nechat postavit novou provozovnu a všude Vám tvrdí, že příprava takové smlouvy trvá spoustu času, jste na správné adrese. Jsme Vám připraveni pomoci v řádu hodin.  

Smlouva na míru 

Našli jste si na internetu nebo Vám kdokoli vypracoval smlouvu, u které máte pocit, že ne zcela vyhovuje Vašim konkrétním požadavkům nebo se Vám zdá až příliš obecná? Jsme schopni pro Vás vypracovat smlouvu, která bude vytvořená přímo na míru Vašich potřeb nebo bude přímo odpovídat tomu druhu vztahů, do kterých na základě ní budete pravidelně vstupovat.

Smlouva o dílo 

Zdá se Vám smlouva o dílo, kterou Vám někdo předložil k podpisu, pro Vás nevýhodná, nebo sami potřebujete vypracovat smlouvu o dílo – například smlouvu na tvorbu internetových stránek, vytvoření reklamní kampaně, tvorbu software na míru, výrobu nábytku na zakázku, smlouvu o výstavbě domu, vyhotovení projektové dokumentace –  potom Vám umíme pomoci.

Všeobecné obchodní podmínky

Dodáváte svým odběratelům výrobky určitého druhu nebo poskytujete služby a už Vás nebaví pro každou jednotlivou zakázku zpracovávat smlouvu, která bude jako ušitá na tento konkrétní případ. Už Vás unavuje, že v každé smlouvě, na základě které dodáváte výrobky svým odběratelům nebo poskytujete služby, jsou nějaká její ujednání anebo podmínky upraveny různě? Umíme Vám pomoci. Na základě Vašeho požadavku pro Vás zpracujeme všeobecné obchodní podmínky, které pro Vaši firmu postihnou všechny podmínky spolupráce s Vašimi odběrateli jednotně.

Smlouva a její kontrola

Něco kupujete nebo prodáváte a máte za to, že není čas na vytvoření vlastní kupní smlouvy, protože druhá strana na Vás tlačí, abyste předloženou kupní smlouvu co nejdříve podepsali? Jsme schopni smlouvu, která Vám byla předložena k podpisu, velmi rychle odborně posoudit a zhodnotit, zda ji v předloženém znění můžete podepsat či nikoli.

Naše nejžádanější služby